Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Nawijarki etykiet

Zewnętrzne nawijarki etykiet (nawijaki etykiet, zwijarki etykiet) to urządzenia przeznaczone do automatycznego nawijania etykiet drukowanych na drukarkach etykiet termicznych lub termotransferowych. Mogą również być wykorzystywane do przewijania etykiet. Wewnętrzne nawijarki drukarek (zwijarki podkładu silikonowego). Montowane są opcjonalnie jako dodatek w drukarkach przemysłowych. Głównym zastosowaniem jest ściąganie podkładu silikonowego (odpadu). Można je też wykorzystać do zwijania etykiet

CENA
Brutto: 2 337,00 zł
Netto: 1 900,00 zł

Stacjonarne bardzo wytrzymałe nawijarki dla szerokich etykiet. Zwijarki te są wykorzystywane do wszystkich modeli drukarek biurowych i przemysłowych. Zwijaki wykonane są z solidnych metalowych materiałów. Przeznaczone są do pracy ciągłej w warunkach przemysłowych. Maksymalna szerokość nawijanej etykiety może wynosić: 230 mm !!!. Średnica trzpienia jest regulowana, można nawijać etykiety na gilzy średnicy np. 40, 50, 76 mm. Zwijak RWR L posiada regulator siły naciągu, który dostosowuje prędkość zwijania do szybkości drukarki, oraz przełącznik kierunku zwijania. Podstawka nawijaka zabezpieczona jest za pomocą gum i zapewnia anty poślizg.

 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

CENA
Brutto: 1 968,00 zł
Netto: 1 600,00 zł

Zewnętrzna stacjonarna nawijarka etykiet RWR-S (zwijarka etykiet). Należy do grupy bardzo wytrzymałych nawijarek etykiet. Przeznaczona jest do zastosowań z wszystkimi modelami drukarek biurowych i przemysłowych. Średnica trzpienia jest regulowana i można zakładać na niego etykiety na gilzach średnicy np. 40, 50, 76 mm. Zwijać można etykiety o maksymalnej szerokości: 140 mm. Dzięki swej wielkości, poręczności i cenie, nadaje się najbardziej do uniwersalnych zastosowań. Dzięki temu jest to nasza najpopularniejsza i najczęściej wybierana przez naszych klientów nawijarka etykiet. Zwijarka RWR-S wykonana jest z solidnych metalowych materiałów. Przeznaczona jest do pracy ciągłej w warunkach przemysłowych. Posiada regulator siły naciągu który dostosowuje prędkość zwijania do szybkości drukarki, oraz przełącznik kierunku zwijania. Podstawka zwijarki RWR zabezpieczona jest za pomocą gum i zapewnia anty poślizg.

 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie