Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Certyfikat do farmacji

Klej do farmacji małe fiolki RP31 PURUS, występuje w konstrukcji z : Papier Pharmagloss.

 

SPECYFIKACJA PURUS :

1. CHARAKTYRYSTYKA : Akrylowy, na bazie wody, klej pernamentny.

2. ZASTOSOWANIE : Został opracowany zgodnie z wymogami przemysłu farmaceutycznego dotyczącymi niskich wartości wypłukiwania i b. dobrych właściwości przylegających w przypadku powierzchni o dużej krzywiźnie, o kształcie walcowatym np. próbówki. Średnica opakowania nie powinna przekraczać min. 20 mm. w celu zapewnienia odpowiednich właściwości przylegania. Klej ten ma dobre właściwości przylegające do powierzchni szklanych, polietylenowych i polipropylenowych. Może być stosowany w procesach sterylizacji (działanie wiązki elektronów, promieniowanie gamma, tlenek etylenu). Dobra przyczepność do wszystkich powierzchni, w tym na materiały o dużej krzywiźnie (materiał wierzchni specjalny, posiada odpowiednia konstrukcje włókien). Dobrze się zachowuje w niskich temperaturach. Posiada certyfikat do bezpośredniego kontaktu z żywnością (suchą, wilgotną, niezawierającą tłuszczu). Można nim etykietować worki z krwią.

4. MOŻLIWOŚCI : Do etykietowania powierzchni mocno zakrzywionych. Posiada certyfikat do bezpośredniego kontaktu z żywnością suchą, wiglotną, bez tłuszczu. 

5. TEMPERATURY : 

- minimalna etykietowania : +10

- minimalna po etykietowaniu : -40

- maksymalna po etykietowaniu : +100

 

PRZYCZEPNOŚĆ : 12n.

Gwarancja 2 lata.

Zastosowanie : Farmaceutyka i medycyna. Do mrożenia. Do worków z KRWIĄ, ATEST na worki z krwią i osoczem. Do małych średnicach i zakrzywionych powierzchniach. POWIERZCHNIA:MałaŚrednica,strzykawki,fiolki.

Klej na : pet, pp, HDPE / PE.

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

Klej do farmacji RC3P

 

SPECYFIKACJA RC3P :

1. CHARAKTYRYSTYKA : Przejrzysty klej pernamentny, przejrzysty, uodporniony na działanie UV

2. ZASTOSOWANIE : Specjalnie opracowany do zastosowania farmaceutycznego. Do folii typy PP Clear. Posiada doskonałą adhezje do powierzchni walcowatych. Posiada doskonałą przejrzystość i odporność na wodę i chemikalia. Nadaje się do sterylizacji parowej pod ciśnieniem.

4. MOŻLIWOŚCI : Spełnia wymogi FDA na niebezpośredni kontakt z produktami spożywczymi. ISEGA przyznał klejowi certyfikat na bezpośredni kontakt z powierzchnią suchą wilgotną do żywności oraz do żywności tłustej.

5. TEMPERATURY : 

- minimalna etykietowania : +10

- minimalna po etykietowaniu : -20

- maksymalna po etykietowaniu : +140

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie