Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Etykiety samoprzylepne i termotransferowe

Praktyczna uniwersalność

Etykiety samoprzylepne produkujemy w wersji kolorowej lub bez zadruku, na które można nanieść informacje za pomocą markerów i długopisów, specjalnych datowników czy pieczątek oraz zadruków. Jest to rozwiązanie elastyczne i uniwersalne, przydatne szczególnie w magazynach, w biurach czy fabrykach. Jako profesjonalna drukarnia etykiet, staramy się, by wszystkie materiały samoprzylepne były właściwie zapakowane i zabezpieczone.

Indywidualne dopasowanie oferty

Chcemy jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się spełniać wszelkie potrzeby – mamy możliwość produkcji zarówno popularnych wymiarów etykiet samoprzylepnych, jak i modeli niestandardowych, które będą odpowiednie do konkretnych, dopasowanych rozwiązań. Na magazynie naszej drukarni posiadamy wiele materiałów, które chętnie wysyłamy w celu przetestowania bezpośrednio u klienta.

Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia oferty – w razie problemów z wyborem i pytaniami dotyczącymi oferty, szereg doradców i specjalistów czeka na Państwa kontakt.

Zapraszamy.

Brak produktów w wybranej kategorii