Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Głowice do drukarek etykiet


W drukarkach etykiet można spotkać dwa typy głowic. Głowice płaskie i krawędziowe. Jedne i drugie głowice mają swoje zalety i wady. Największym problemem jest to, że do danego rodzaju głowicy trzeba stosować dany rodzaj folii termotransferowej. Jeśli do drukarki z głowicą krawędziową zastosujemy taśmę termotransferową do głowicy płaskiej to pojawi się złej jakości druk lub wcale. W takiej sytuacji łatwo o pomyłki przy zakupie folii barwiących i dlatego prosimy naszych klientow o informację z jakiej drukarki etykiet, modelu korzystają. Dzięki temu łatwo sprawdzić jaki rodzaj głowicy jest w niej zastosowany.


GŁOWICE PŁASKIE

W Polsce najbardziej popularne są drukarki z głowicą płaską. Najpopularniejszymi drukarkami etykiet z głowicą płaską są takie marki jak : ZEBRA, TSC, CITIZEN, ... i wiele innych. Głowice do drukarek płaskich są tańsze od tych krawędziowych. Ze względu na większą dostępność na rynku drukarek z głowicą płaską folie termotransferowe do nich są tańsze.
GŁOWICE KRAWĘDZIOWE Głowice krawędziowe można spotkać w drukarkach marki TEC TOSHIBA i wielu drukarkach zintegrowanych z aplikatorami etykiet. Głowice do drukarek krawędziowych są zwykle droższe od płaskich. Zaletą głowic krawędziowych jest fakt, że oszczędzają kalkę barwiącą.

Głowice do drukarek. Model TSC TTP 247.

Rozdzielczość : 200 dpi

Made in Japan.

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

Głowica do drukarki TSC TTP 244 PRO.

Rozdzielczość : 200 dpi

Made in Japan.

Drukarka w 2019 roku została wycofana z produkcji. Zastąpiła ją TSC TE 200. 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie