Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Foliowe - białe

Etykiety termotransferowe foliowe, które w swojej ofercie posiada nasza drukarnia, mogą mieć różne kleje:

  • standardowe:  
  • na opony: są odpornie na tłuszcz czy wilgoć, mają dużo większą ilość kleju przez co trzymają się do trudnych powierzchni

 

Etykiety papierowe termotransferowe foliowe są wykorzystywane głównie do oznaczania pojedynczych produktów w warunkach gdzie etykieta musi być bardziej trwała wytrzymała odporna na rozdarcia. Nasza drukarnia etykiet, dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, może wykonać dodatkowo kolorowy zadruk, przy wykorzystaniu techniki fleksograficznej.

Etykiety foliowe , stanowią najpopularniejszy i najczęściej zamawiany produkt do oznaczania towarów jednostkowych oraz zbiorowych. Producenci decydują się na nie zwłaszcza wtedy, gdy zależy im na oznaczeniach odpornych na uszkodzenia podczas transportu, występujących w wielu kolorach i prezentujących się bardzo estetycznie.

Podczas drukowania etykiet foliowych, przy użyciu metody termotransferowej, wykorzystywana jest folia barwiąca żywiczne. Woskowe folie zwykle zbyt się ścierają z powierzchni śliskich. 

Skontaktuj się z nami w razie pytań czy chęci ustalenia szczegółów – od ponad 30 lat tworzymy produkty foliowe termotransferowe i mamy doświadczenie w wykonywaniu szeregu różnych projektów.

Brak produktów w wybranej kategorii