Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Wielokrotnie

Wielokrotnie odlepny

Klej trzykrotnie odlepny c3nf, najcześciej występuje w konstrukcji z folią PP 60 białą. W przypadku małych etykiet o powierzchni klejącej małej, czyli poniżej 32x20 , najlepiej sprawdzić darmowe PRÓBKI !!!, przetestować który klej najlepiej wiąże do danego podłoża (ważny jest surowiec, powierzchnia, warunki użytkowania). 

 

TEMPERATURA:min.etykietowania:0℃,po etykietowaniu od -40℃ do 80℃.

PRZYCZEPNOŚĆ : 3,5n.

Gwarancja 2 lata. Nie traci właściwości odlepnych nawet po 10latach.

Do szyb okiennych (wymagane testy).

Nie nadaje się do etykietowania żywności pośrednio i bezpośrednio.

Zastosowanie : Motoryzacja. Farmaceutyka i medycyna. Do mrożenia. Logistyka i sprzedaz wysylkowa. Na kosmetyki. Płyty pilśniowe, na meble. Aluminium, stali nierdzewnej. Abs, ps. Klej spełnia swoje oczekiwania/ właściwości odlepne, po naklejeniu na kartki papierowe. 

POWIERZCHNIA: Sztywna.

Klej na : pet, pp, szkło, metal.

 

PORADY MERYTORYCZNE HANDLOWIEC : Michał Bartecki, Agnieszka Kacmarska, 

 


Arkusze A4 vs ROLA (rozwiń czytaj)

Klej ten stosowany jest do etyket w rolkach. Nie nadaje się do drukarek arkuszowych A4 gdzie bęben drukarki laserowej rozgrzewa się do wyższej temperatury i ma wpływ na surowiec.

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

Klej odlepny Rc12 typu otwórz-zamknij do mokrych chusteczek (wielokrotne zamykanie). występuje w konstrukcji z foliami przezroczystymi PP - RAFWIPE. W przypadku małych etykiet o powierzchni klejącej małej, czyli poniżej 32x20 , najlepiej sprawdzić darmowe PRÓBKI !!!, przetestować który klej najlepiej wiąże do danego podłoża (ważny jest surowiec, powierzchnia, warunki użytkowania). 

 

1. CHARAKTYRYSTYKA : Usuwalny klej etykiet foliowych, Akrylowy, 

2. ZASTOSOWANIE : Klej odlepny. Ma dobre właściwości wielokrotnego usuwania. Służy jako "otwórz-zamknij" na opakowania z chusteczkami nasączanymi. Głównie klej przeznaczony do etykietowania chusteczek nawilżanych, do wielokrotnego otwierania i zamykania, zmiany położenia. 

3. TRWAŁOŚĆ : 2 lata

4. MOŻLIWOŚCI : specjalistyczny

5. TEMPERATURY : 

- minimalna etykietowania : +10

- minimalna po etykietowaniu : 0

- maksymalna po etykietowaniu : 120

 

PRZYCZEPNOŚĆ : 4n. Gwarancja 2 lata.

Zastosowanie : Przeznaczona do etykietowania chusteczek nawilżanych, Do wielokrotnego otwierania i zamykania, zmiany położenia. 

POWIERZCHNIA: Płaska.

Klej na : pet, pp, HDPE / PE, pvc.

 

PORADY MERYTORYCZNE HANDLOWIEC : Michał Bartecki

 


Arkusze A4 vs ROLA (rozwiń czytaj)

Klej ten stosowany jest do etyket w rolkach. Nie nadaje się do drukarek arkuszowych A4 gdzie bęben drukarki laserowej rozgrzewa się do wyższej temperatury i ma wpływ na surowiec.

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie