Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Etykiety papierowe termiczne ECO

Od ponad 30 lat zajmujemy się profesjonalnym drukiem specjalistycznych etykiet. Oferowane w tej kategorii materiały można podzielić na dwie grupy: ECO (tańsze) oraz TOP (droższe). Ich zaletą jest ich prostota aplikowania w specjalnych urządzeniach (również i termotransferowych). Dzięki oferowanym produktom użytkownik nie musi zakładać dodatkowo taśmy barwiącej. Jest to duża wygoda użytkowania. Metodą termiczną nanosi się informacje zmienne, dodatkowe dane, kody kreskowe. Warstwa termoczuła zmienia barwę pod wpływem ciepła z głowicy drukarki.

Etykiety termiczne ECO – liczy się cena

Mają one ograniczoną w czasie trwałość naniesionego projektu i nie powinny być eksponowane na światło dzienne oraz poddawane działaniu ciepła z innego źródła niż głowica. W trakcie pracy, kontakt głowicy z papierem ECO ma duży wpływ na trwałość tej głowicy. Etykiety termiczne w wersji ECO przechowywane w wilgoci lub wystawione na długotrwałe światło słoneczne mogą ulec uszkodzeniu. Nie są przeznaczone do długotrwałego użytkowania, ze względu na swoje właściwości. Nie nadają się do wcześniejszego drukowania techniką fleksograficzną w kolorze. Przyczepność naszych produktów, przylepność do różnych powierzchni z jakich wykonane są opakowania lub oznaczane produkty, zależy od użytego rodzaju kleju. Do wyboru jest klej: standardowy, mocny, na mrożenie, odlepny.

 

Skontaktuj się z nami – jako drukarnia etykiet z wieloletnim doświadczeniem, z chęcią doradzimy i pomożemy w wybraniu właściwej oferty, dopasowanej do potrzeb.

Brak produktów w wybranej kategorii