Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Etykiety z klejem do farmacji

Etykiety z klejem do farmacji

Posiadamy w swojej ofercie kilka rozwiązań do zastosowań na krzywe powierzchnie. Materiały VINYLowe z odpowiednim klejem są bardzo dobrym rozwiązaniem jedyną jej wadą jest niestety ich cena, dlatego polecamy również rozwiązanie tańsze : Specjalny klej na powierzchnie zakrzywione - PURUS RP31 i  specjalny klej na powierzchnie zakrzywione - RC3P. W odpowiednich warunkach przechowywania dostawca surowca 2 letnią trwałość od momentu wyprodukowania. 

 

 


PORADY MERYTORYCZNE (rozwiń listę SPECJALISTÓW)

Bartecki Michał

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

Klej do kontroli naruszeń charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością specjalny. Etykiety z tym klejem ujawniają próby naruszenia opakowania kartonowego. Takie etykiety pełnią funkcję idealnej PLOMBY. Każda próba usunięcia etykiety zamykającej opakowanie kartonowe (pokryte lakierem wodnym) skutkuje powstaniem widocznych rozdarć na powierzchni kartonu. Takie uszkodzenie jest nieodwracalne. Połączenie tak mocnego kleju z materiałem foliowym przezroczystym jest kluczem do posiadania Idealnej PLOMBY opakowań farmaceutycznych. Etykiety papierowe nie zapewniają takiej funkcji. Dostawca surowca zapewnia 2 letnią trwałość od momentu wyprodukowania.  

 

ZASTOSOWANIE : Takie etykiety pełnią funkcję idealnej PLOMBY do opakowań kartonowych leków w branży farmaceutycznej. Bardzo dobra przyczepność do powierzchni kartonowych.

 

MOŻLIWOŚCI : Do opakowań farmaceutycznych, jako plomba zamknięcia opakowania. 

 

TEMPERATURY

- minimalna etykietowania : 10

- minimalna po etykietowaniu : 3

- maksymalna po etykietowaniu : 60

 


PORADY MERYTORYCZNE (rozwiń listę SPECJALISTÓW)

Michał Bartecki

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie