Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

O firmie


Firma PPUH BART działa na rynku polskim od 20.01.1993 roku. Znajduje się w Środzie Wielkopolskiej w odległości 29 km od Poznania. Główną działalnością firmy jest produkcja etykiet wszelkiego rodzaju oraz sprzedaż i obsługa serwisowa drukarek termotransferowych i termicznych. Firma BART to drukarnia fleksograficzna etykiet kolorowych i białych, która jest w stanie wyprodukować etykiety w dowolnym rozmiarze i kształcie. Produkujemy etykiety z klejem - samoprzylepne, bezklejowe, specjalne np. pętelki ogrodnicze, strzałki ogrodnicze, przywieszki, kartoniki, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe, owijki, banderole, laminaty, saszetki i wiele innych. Jesteśmy dostawcą materiałow eksploatacyjnych oraz części do każdej drukarki etykiet, m.in. folii termotransferowych (kalek barwiących), głowic, wałków gumowych itp. Wykonujemy usługi serwisowe drukarek etykiet (gwarancyjne i pogwarancyjne). Prowadzimy szkolenia na miejscu (w siedzibie firmy) lub w terenie. Zapewniamy pomoc klientom z grupy początkujących jak i doświadczonych. Nasza oferta obejmuje również takie usługi jak: serwis, usługi wdrożeniowe, instalacja i szkolenia. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest przede wszystkim bogate doświadczenie w swojej branży (działamy od 1993 roku) oraz profesjonalne zaplecze techniczne. Pracujemy ze sprzętem najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Relacje z klientem, jego zadowolenie i usatysfakcjonowanie z naszej pracy są głównym priorytetem firmy. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw.

 

NAJSZYBSZA WYCENA !!! na rynku do 16 godzin

 

ZAŁOGA FIRMY:

Pracownicy firmy udzielają fachowej pomocy oraz starają się zaproponować najlepsze rozwiązania problemów, które trafią w otwarte i ukryte potrzeby klienta. Zadaniem pracowników drukarni jest nie tylko przedstawienie i negocjowanie oferty handlowej z klientem. Najważniejsze jest właściwe zrozumienie czego klient naprawdę potrzebuje. Trzeba dobrze zrozumieć potrzeby klientów i tak przygotować ofertę, żeby rozwiązanie było dokładnie tym, które klient oczekuje. W każdej branży mogą się pojawić różne problemy związane z etykietami i ich aplikowaniem. Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności. Dziś rynek jest nasycony różnego rodzaju dobrami, klient ma niesamowity wybór, dobra są do siebie zbliżone wygrywają więc najlepsi.

 

 

 

 


Informujemy, że nasza drukarnia etykiet BART oferuje wysokiej jakości usługi i produkty, o czym mogą się przekonać nasi przyszli klienci. Dowodem naszych starań jest uzyskany w 2013 roku wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008 i 9001:2015. Dzięki certyfikacji nasza firma odnotowała wzrost zadowolenia i zaufania klientów oraz ograniczyliśmy nieefektywne działania, a także zapewniliśmy większą wydajność pracy. Nad utrzymaniem systemu oraz zgodnością z normą czuwa Pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością. Przede wszystkim dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania zwiększyliśmy jakość naszych prac, a  systematyczne przeglądy procesów w naszej firmie poprawiły w sposób znaczący wydajność i efektywność.  Do roku 2012 posiadalismy certyfikat normy ISO 9001:2000 nadany przez TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. w zakresie: produkcji etykiet, sprzedaży i serwisu drukarek termicznych i termotransferowych oraz systemow identyfikacji do 2022 posiadaliśmy DAS Polska, od 2023 posiadamy certifikat ISOcert. 

 

 


 

PARK MASZYNOWY

 

 

Korzystamy z wąsko-wstęgowych maszyn fleksograficznych, przeznaczonych do druku i uszlachetniania szerokiej gamy etykiet samoprzylepnych i opakowań (np. nalepki, naklejki, bilety, laminaty, saszetki, wieczka i wiele innych produkowanych na stabilnych materialach o grubości od 50 do 250 mikronow). Szerokość wstęgi do 250 mm i do 340 mm. Maszyny umozliwiają suszenie UV, lakierowanie, laminowanie, foliowanie na zimno, odwracanie wstęgi, zadruk rewersu. Suszenie UV znacznie podnosi jakość druku i lakierowania. Dzięki krótkiej długości wstęgi ilość produkowanych odpadow jest niewielka. Regulacja registra +/- 5mm zapewnia najwyższą jakość spasowania nadruków, który jest dodatakowo pilnowany przez system AVT.

 


 

Współpracujemy z zagranicznymi firmami :