Drukarnia Fleksograficzna

Etykiety termotransferowe


Wykonujemy etykiety termotransferowe, które obecnie stanowią jeden z najchętniej wybieranych modeli tego typu produktów. Korzystamy z najlepszych materiałów i zaawansowanych technologicznie rozwiązań produkcyjnych opartych na zastosowaniu specjalnej kalki barwiącej. Produkty powstają zgodnie z życzeniem Klienta na jednym z dostępnych do wyboru materiałów, a mianowicie:

  • papierach,
  • foliach PE,
  • foliach PP,
  • foliach metalizowanych.

Przygotowujemy również nasze wyroby przy zastosowaniu specjalnego podłoża, dostosowanego do konkretnego przeznaczenia oraz zastosowania. Wykonujemy etykiety termotransferowe w wersji z nawojem strony barwiącej typu IN (do wewnątrz) oraz OUT (na zewnątrz). Proponujemy egzemplarze posiadające perforację, co zdecydowanie ułatwia ich odrywanie od szpuli i nanoszenie na przedmioty. Dodatkowym atutem produktów jest zastosowanie mocnego kleju, który dobrze przylega do powierzchni, także tych trudnych. Rodzaj warstwy klejącej dostosowujemy do charakteru przeznaczenia produktu.

Świetna jakość

Dbamy o wysoką jakość druku tak, aby nie pozostawiał smug, był wyraźny i czytelny oraz trwały i odporny na ścieranie. Gotowy produkt odznacza się dużo wyższym kontrastem i jasnością niż w przypadku etykiet tworzonych przy zastosowaniu drukarek termicznych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia stworzenie produktów odznaczających się wysokimi walorami informacyjnymi oraz estetycznymi. Na naszych etykietach mogą być z zamieszczone dowolne dane dotyczące przedmiotów, na których naklejka zostanie umieszczona.

Istnieje możliwość zadrukowania produktów w wersji czarno-białej bądź kolorowej, z uwzględnieniem dowolnego projektu graficznego, logo, kodu kreskowego, a nawet numeracji. Proponujemy także dodatkowe uszlachetnienie przedmiotów w wersji końcowej poprzez zabezpieczenie lakierem UV – całości bądź tylko wybranego elementu (tworzenie tzw. okienka na stemple, daty, itp.). Pozwala zwiększyć to wytrzymałość produktu i zapewnić optymalną odporność mechaniczną oraz chemiczną.