Drukarnia Fleksograficzna

Oprogramowanie

BarTender to oprogramowanie do tworzenia, edycji, projektowania i drukowania etykiet. Stworzone jest przez firmę Seagull Scientific. Pozwala na tworzenie profesjonalnych projektów etykiet do drukarek etykiet firmy TSC i nietylko (zależy od licencji). Drukarnia BART poleca wszystkim użytkownikom drukarek etykiet (TSC i inne), do korzystania z tego narzędzia. Oprogramowanie posiada szeroką gamę tłumaczeń językowcyh w tym na język polski, cechuje się prostotą obslugi, przyjaznym interfejsem, intuicyjną obslugą, oraz różnorodnością funkcji. BarTender obsługuje wszystkie drukarki ze sterownikami Windows, w tym wszystkie drukarki laserowe, atramentowe, igłowe, termiczne, termotransferowe (kodów kreskowych). Program ten opracowany jest pod kątem wymagań przemysłowych i produkcyjnych.

BARTENDER - CENNIK pl


OPIS SKRÓCONY (czytaj więcej)

Oprogramowanie posiada podstawowe narzędzia do projektowania i wydruku etykiet, bez możliwości korzystania z zewnętrznych baz danych. Umożliwia tworzenie etykiet zawierających pola tekstowe, pola graficzne, jednowymiarowe kody kreskowe oraz pola numeracji seryjnej. Licencjonowanie opiera się na liczbie użytkowników. Licencja oprogramowania oparta jest na liczbie stanowisk, na których jest zainstalowana. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości drukarek sieciowych, na których możliwy jest wydruk.

 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

OPIS SKRÓCONY (czytaj więcej)

Oprogramowanie zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do projektowania etykiet. Umożliwia komunikację z bazami danych poprzez ODBC. Posiada wszystkie funkcje sieciowe wersji Enterprise. Nie umożliwia sterowania wydrukiem z innych systemów. Licencjonowanie oparte jest o liczbę użytkowników. Nie ma ograniczenia liczby drukarek. Professional nie umożliwia integracji z innymi systemami. Nie jest możliwe wykorzystanie pojedynczej kopii oprogramowania BarTender do pracy na nielimitowanej liczbie stanowisk komputerowych. Licencja oprogramowania oparta jest na liczbie stanowisk, na których jest zainstalowana. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości drukarek sieciowych, na których możliwy jest wydruk.
 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

OPIS SKRÓCONY (czytaj więcej)

Wersja zawiera wszystkie z najbardziej istotne funkcjie programu BarTender związane z projektowaniem etykiet. Zawiera również standardowe, zintegrowane funkcje zautomatyzowanego sterowania z poziomu innego oprogramowania. W tej wersji brak zaawansowanych funkcji serwera. Nie zawiera aplikacji Librarian oraz najbardziej zaawansowanych funkcji Security Center. Aplikacja Printer Maestro zarządza drukarkami sieciowymi widocznymi tylko w lokalnym komputerze. Aplikacja nie śledzi zużycia materiałów eksploatacyjnych drukarki. Ta wersja posiada rejestrowanie zadań, "History Explorer i Reprint" obsługują jedynie lokalną bazę danych. Wersja ta obsługuje technologię RFID.

 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie

OPIS SKRÓCONY (czytaj więcej)

Najpełniejsza wersja, najbardziej zaawansowany program. Umożliwia integrację z istniejącymi systemami klienta, jak również zapewnia komunikację ze wszystkimi typami baz danych. Enterprise jest szczególnie pomocny przy projektowaniu i wydruku etykiet w dużych sieciach komputerowych. Licencja oprogramowania oparta jest na liczbie używanych drukarek. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości stanowisk komputerowych, na których może być używany program.

 

Czytaj więcej

Prześlij zapytanie