Drukarnia Fleksograficzna

O firmie


Firma PPUH BART działa na rynku polskim od 20.01.1993 roku. Znajduje się w Środzie Wielkopolskiej w odległości 29 km od Poznania. Główną działalnością firmy jest produkcja etykiet wszelkiego rodzaju oraz sprzedaż i obsługa serwisowa drukarek termotransferowych i termicznych. Firma BART to drukarnia fleksograficzna etykiet kolorowych i białych, która jest w stanie wyprodukować etykiety w dowolnym rozmiarze i kształcie. Produkujemy etykiety z klejem - samoprzylepne, bezklejowe, specjalne np. pętelki ogrodnicze, strzałki ogrodnicze, przywieszki, kartoniki, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe, owijki, banderole, laminaty, saszetki i wiele innych. Jesteśmy dostawcą materiałow eksploatacyjnych oraz części do każdej drukarki etykiet, m.in. folii termotransferowych (kalek barwiących), głowic, wałków gumowych itp. Wykonujemy usługi serwisowe drukarek etykiet (gwarancyjne i pogwarancyjne). Prowadzimy szkolenia na miejscu (w siedzibie firmy) lub w terenie. Zapewniamy pomoc klientom z grupy początkujących jak i doświadczonych. Zajmujemy się sprzedażą aplikatorów automatycznych, półautomatycznych, ręcznych i dyspenserów. PPUH BART jest dostawcą własnych rozwiązań informatycznych w skrócie SAID (Systemy Automatycznej IDentyfikacji). Nasza oferta obejmuje również takie usługi jak: serwis, usługi wdrożeniowe, instalacja i szkolenia. Systemy SAID oparte są na technologii kodów kreskowych. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest przede wszystkim bogate doświadczenie w swojej branży (działamy od 1993 roku) oraz profesjonalne zaplecze techniczne. Pracujemy ze sprzętem najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Relacje z klientem, jego zadowolenie i usatysfakcjonowanie z naszej pracy są głównym priorytetem firmy. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw.

 

ZAŁOGA FIRMY:

Pracownicy firmy udzielają fachowej pomocy oraz starają się zaproponować najlepsze rozwiązania problemów, które trafią w otwarte i ukryte potrzeby klienta. Zadaniem pracowników drukarni jest nie tylko przedstawienie i negocjowanie oferty handlowej z klientem. Najważniejsze jest właściwe zrozumienie czego klient naprawdę potrzebuje. Trzeba umieć słuchać, zrozumieć i tak przygotować ofertę, żeby rozwiązanie było dokładnie tym, które klient oczekuje. W każdej branży mogą się pojawić różne problemy związane z etykietami i ich aplikowaniem, dlatego doświadczenie i szybka reakcja no problemy to nasz kolejny atut. Nasi pracownicy dlatego właśnie przechodzą liczne szkolenia poszerzające ich wiedzę i umiejętności. Dziś rynek jest nasycony różnego rodzaju dobrami, klient ma niesamowity wybór, dobra są do siebie zbliżone wygrywają więc najlepsi, którzy posiadają cały zasobnik umiejętności.

 

 

 

 


 

 

Informujemy, że nasza drukarnia etykiet BART oferuje wysokiej jakości usługi i produkty, o czym mogą się przekonać nasi przyszli klienci. Dowodem naszych starań jest uzyskany w 2013 roku wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością wg normy ISO 9001 : 2008. Dzięki certyfikacji nasza firma odnotowała wzrost zadowolenia i zaufania klientów oraz ograniczyliśmy nieefektywne działania, a także zapewniliśmy większą wydajność pracy. Nad utrzymaniem systemu oraz zgodnością z normą czuwa Pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością.Przede wszystkim dzięki wdrożonemu  systemowi zarządzania zwiększyliśmy jakość naszych prac, a  systematyczne przeglądy procesów w naszej firmie poprawiły w sposób znaczący wydajność i efektywność. Certyfikacja systemu zarządzania wykonana przez DAS Certification Ltd. – DAS Polska potwierdziła skuteczność wdrożonego przez firmę systemu zarządzania.

 

 

Do roku 2012 posiadalismy certyfikat normy ISO 9001:2000 nadany przez TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. w zakresie: produkcji etykiet, sprzedaży i serwisu drukarek termicznych i termotransferowych oraz systemow identyfikacji. 

 


 

PARK MASZYNOWY

 

 

Korzystamy z wąsko-wstęgowych maszyn fleksograficznych, przeznaczonych do druku i uszlachetniania szerokiej gamy etykiet samoprzylepnych i opakowań (np. nalepki, naklejki, bilety, wieczka i wiele innych produkowanych na stabilnych materialach o grubości od 30 do 350 mikronow). Szerokość wstęgi do 250 mm i do 340 mm. Maszyny umozliwiają suszenie UV, lakierowanie, laminowanie, foliowanie na zimno, odwracanie wstęgi, zadruk rewersu. Suszenie UV znacznie podnosi jakość druku i lakierowania. Dzięki krótkiej długości wstęgi ilość produkowanych odpadow jest niewielka.

 


 

Współpracujemy z zagranicznymi firmami :