Drukarnia Fleksograficzna
Etykiety bezklejowe

Etykiety foliowe

Ich zadaniem jest przykucie uwagi do danego produktu, a zarazem przekazanie ważnych informacji klientowi. Etykiety foliowe powinny więc cechować się wysoką jakością - zarówno pod względem grafiki, napisów na nie naniesionym, jak i odporności na działanie różnych czynników. Naklejki, jakie produkujemy w ramach działalności naszej firmy, cechują się wytrzymałością. Nie straszne im wysokie oraz niskie temperatury, a także wysoka wilgoć czy promieniowanie UV. Dzięki temu naklejki foliowe świetnie sprawdzą się nie tylko na produktach, ale też jako oznaczenia zewnętrznych podzespołów, na przykład elektronicznych.


Zastosowanie etykiet foliowych samoprzylepnych i termotransferowych

Nasze produkty są przede wszystkim uniwersalne. Świetnie sprawdzą się do oznaczania produktów wielu branż, między innymi na opakowania środków chemicznych. Jest to także doskonała alternatywa do papierowych oznakowań, które mogą nie zdać egzaminu szczególnie podczas wystawienia na działanie deszczu. Nadmierna wilgoć zwyczajnie może zniszczyć oznakowanie papierowe, z kolei etykiety foliowe, nadal pozostaną w doskonałym stanie.


Zachęcamy do współpracy z nami – drukarnią fleksograficzną BART

W naszej ofercie proponujemy foliowe etykiety na roli. Wysoka jakość druku sprawia, że grafiki i napisy z całą pewnością przyciągną niejedno spojrzenie. Twoje produkty, dzięki naszym rozwiązaniom, wyróżnią się na półkach sklepowych, pośród innych artykułów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, w celu ustalenia atrakcyjnej oferty dla Ciebie. Wykonujemy foliowe etykiety samoprzylepne i termotransferowe między innymi na takie produkty, jak:


  • kosmetyki,
  • opakowania z jedzeniem,
  • chemię gospodarczą,
  • i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z całą pewnością dobiorą najbardziej atrakcyjną ofertę dla Twojego biznesu.


Dlaczego warto zdecydować się na nasze foliowe etykiety?

Przede wszystkim dlatego, że wykonujemy je precyzyjnie. Dbamy o to, aby nadrukowane grafiki oraz napisy, były najwyższej jakości. Zapewniamy doskonałe nasycenie kolorem, wyraźne kontury elementów identyfikacji wizualnej Twojej marki, zawartej na opakowaniu produktu. Zdecyduj się na wybór proponowanego rozwiązania. W produkcji naszych etykiet foliowych wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość proponowanych produktów. Zachęcamy do kontaktu - wykonujemy realizacje skrojone odpowiednio pod zapotrzebowania Twojego biznesu.

Brak produktów w wybranej kategorii