Drukarnia Fleksograficzna

Etykiety tekstylne z satyny


OPIS OGÓLNY : Satyna poliestrowa jest bardzo delikatna w dotyku przez co wskazana jako etykieta do kontaktu z ciałem oraz jako identyfikator samego produktu. Drukarki termotransferowe mogą drukować na materiałach służących jako oznaczenie odzieży i produktów tekstylnych. Materiał po obcięciu ma tendencję do strzępienia się, należy więc go wszywać z obu końców (złożony na pół). Nylon oraz satyna dostarczane są klientom w rolkach jako wstęga o określonej szerokości, które zadrukowuje się w dowolnej długości. Standardowym kolorem tych etykiet jest biały. Przy dużych nakładach można również farbować satynę na dowolny kolor. Popularne szerokości wahają się między 10mm a 100mm. Wysoka jakość materiałów i dobre przyjmowanie druku gwarantuje odporność na pranie i prasowanie.

 


 

ZASTOSOWANIE : Satyna jest polecana do oznaczenia bielizny i innych wyrobów mający bezpośredni kontakt z skórą. Czarne wszywki satynowe stosowane są do oznaczania wyrobów tekstylnych o ciemnych barwach, jak garnitury czy płaszcze. Wszywane następnie do odzieży, do metkowania ubrań, służą jako przepisy prania, składy surowcowe, rozmiarówki i wszywki z danymi producenta.

 


 

Na życzenie wysyłamy darmowe próbki naszych towarów dzięki czemu możecie Państwo ocenić ich jakość wykonania. Przede wszystkim próbki pozwalają ocenić możliwości danego produktu.

 


 

W razie pytań, nasi eksperci służą pomocą:
Mariański Wiesław, [NONE]


 

 KLIKNIJ NA OBRAZEK - DO ETYKIET ZALECAMY FOLIĘ BARWIĄCĄ

 

 

DRUK NA DRUKARCE TTR :

Na tekstyliach satynowych, polecamy drukować za pomocą folii barwiącej do tekstyliów specjalnie przeznaczonych. Zadruk będzie odporny na pranie i wysokie temperatury.


Napisz e-mail z zapytaniem    Formularz    Tel. +48 61-28-58560


NOWOŚCIĄ są etykiety specjalne - tekstylne z materiału o nazwie "SATYNA". W formie rolki. Zawiera warstwę samoprzyleną - klej. Dostępna na życzenie klienta.

- wszywki rozmiarowe do ubrań
- wszywki do tekstyliów domowych
- wszywki do obuwia
- wszywki do odzieży eleganckiej, ubranek dziecięcych
- wszywki do torebek
- wszywki do bielizny
- etykiety odporne na pranie, do wysokich temperatur

- do metkowania odzieży

 

UWAGA !!!
Przy drukowaniu na foliach z tworzyw sztucznych, satynie, nylonie należy pamiętać, że te materiały elektryzują się przez tarcie, o ile opór ich powierzchni w temperaturze 23C i przy wilgotności względnej powietrza 50% jest większy niż 1 000 000 000 (Ohma/na kwadrat pomiarowy) bez względu na warunki zewn. Opór powierzchni większości tworzyw sztucznych jest wyższy i dlatego należy pamiętać o usuwaniu ładunków elektrostatycznych przez uziemienie zwoju.

 

Film pt. drukowanie na tekstyliach, wstędze z satyny czarnej, folia złota:

 

Film drukowanie na etykietach tekstylnych, wstęga z satyny czarnej, folia srebrna:

 

Film drukowanie na wstędze z satyny białej, folią barwiącą złotą:

         Prospekt firmowy

etykiety tekstylne - 3