Drukarnia Fleksograficzna

Etykiety tekstylne z nylonu


OPIS OGÓLNY : Nylon jest to jeden z najpopularniejszych materiałów tekstylnych. Drukarki termotransferowe mogą drukować na nylonie choć nie są to urządzenia "stricte" przeznaczone do tego celu. Standardowym kolorem nylonu jest biały. Przy dużych nakładach można również farbować nylon na dowolny inny kolor. Wszywki nylonowe dostarczane są klientom w rolkach jako wstęga o określonej szerokości, które zadrukowuje się w dowolnej długości. Najczęściej szerokości wszywek nylonowych wahają się między 10mm a 100mm.

 


 

ZASTOSOWANIE : Wykorzystywany do oznaczenia metkowania odzieży, wyrobów tekstylnych, obuwia. Wysoka jakość materiałów i dobre przyjmowanie druku gwarantuje odporność na pranie i prasowanie. Wszywane następnie do odzieży, służą jako przepisy prania, składy surowcowe, rozmiarówki i wszywki z danymi producenta.

 


 

Na życzenie wysyłamy darmowe próbki naszych towarów dzięki czemu możecie Państwo ocenić ich jakość wykonania. Przede wszystkim próbki pozwalają ocenić możliwości danego produktu.

 


 

W razie pytań, nasi eksperci służą pomocą:
Mariański Wiesław, [NONE]

  


 

 KLIKNIJ NA OBRAZEK - DO ETYKIET ZALECAMY FOLIĘ BARWIĄCĄ

 

 

DRUK NA DRUKARCE TTR :

Na tekstyliach, polecamy drukować za pomocą folii barwiącej do tekstyliów specjalnie przeznaczonych. Zadruk będzie odporny na pranie i wysokie temperatury, czytelny.


Napisz e-mail z zapytaniem    Formularz    Tel. +48 61-28-58560


Najpopularniejsze wymiary rolek z Nylonem to:

- 40x200 mb,

- 30x250,

- 20x200,

- 40x250,

- 70x200.

 

NOWOŚCIĄ są etykiety tekstylne wykonane z NYLONU na roli - SAMOPRZYLEPNE. Proszę pytać o dostępność.

Film drukowanie wszywek nylonowych,na białym nylonie, folia barwiąca złota:

 

- wszywki rozmiarowe do ubrań
- wszywki do tekstyliów domowych
- wszywki do obuwia
- wszywki do odzieży eleganckiej, ubranek dziecięcych
- wszywki do torebek
- wszywki do bielizny
- etykiety odporne na pranie, do wysokich temperatur

- do metkowania odzieży

 

UWAGA !!!
Przy drukowaniu na foliach z tworzyw sztucznych, satynie, nylonie należy pamiętać, że te materiały elektryzują się przez tarcie, o ile opór ich powierzchni w temperaturze 23C i przy wilgotności względnej powietrza 50% jest większy niż 1 000 000 000 (Ohma/na kwadrat pomiarowy) bez względu na warunki zewn. Opór powierzchni większości tworzyw sztucznych jest wyższy i dlatego należy pamiętać o usuwaniu ładunków elektrostatycznych przez uziemienie zwoju.

         Prospekt firmowy